(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

Jak sama nazwa wskazuje, będzie mowa o niezwykłym miejscu, w którym dominuje las, kultura i rozrywka. To miejsce znajduje się na północ od Bydgoszczy i jest oblegane przez wielu ludzi.

Atrakcje w plenerze dla dzieci muszą być kreatywne

atrakcje w plenerze dla dzieciTutaj, można nie tylko odpocząć na łonie natury, spacerując po lesie lub wzdłuż stawów, ale i również skorzystać z różnych atrakcji. Szczególnie warto tutaj zabrać dzieci, ponieważ Myślęcinek jest bogaty w dmuchane atrakcje. Tuż przy ogrodzie zoologicznym jest stoisko z balonami. W tym miejscu można pograć również w stacjonarne gry oraz zjeść coś dobrego. W parku, bardzo często organizowane są przeróżne koncerty oraz festyny. W tym czasie na Różopolu są rozstawione interesujące atrakcje w plenerze dla dzieci. Za niewielką opłatą dzieci mogą się fantastycznie pobawić. Często też, w parku były urządzane imprezy sportowe, jak na przykład wyścigi rowerowe lub półmaratony. Wtedy warto przyjść i pokibicować zawodnikom, a także zobaczyć atrakcje na pikniki sportowe. Zdarzało się, że przyjeżdżały tutaj sławne osoby, od których można było otrzymać autograf. Jak widać, Myślęcinek jest miejscem chętnie odwiedzanym przez dorosłych oraz dzieci. Atrakcje na imprezy dla dzieci są tutaj różnorodne, ale nie tylko warto się skupić na imprezach, ale również na malowniczym krajobrazie, jaki oferuje nam Leśny Park Kultury i Wypoczynku. Warto jest odwiedzić ogród botaniczny, na terenie którego jest punkt widokowy, z którego rozpościera się panorama Bydgoszczy. W botaniku jest także akwinarum, które imituje warunki górskie.

Tutaj, bardzo często ludzie robią sobie zdjęcia ślubne. Myślęcinek, to urokliwe miejsce chętnie odwiedzane nie tylko przez bydgoszczan, ale i również przez osoby przyjezdne.