(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

Twoje dziecko lubi zabawy na świeżym powietrzu, a Ty chcesz mu zapewnić bezpieczną rozrywkę, która nie będzie Cię kosztowała wielkich nerwów ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa pociechy? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania to huśtawka little tikes jest właśnie tym czego szukasz. Sama niedawno zdecydowałam się na taki zakup i jestem niezwykle zadowolona.

Doskonała zabawa poza domem

huśtawka little tikesJak każde dziecko moja córka wychodząc na dwór od razu przemienia się w wulkan energii. Biega od jednego miejsca do drugiego, a to usiądzie koło jakiegoś krzaczka i zacznie tworzyć obraz z liści, a to odwiedzi piaskownicę i zbuduje zamek z piasku. Oczywiście jeżeli do tego wszystkiego weźmiemy ze sobą produkty, które mogą te rozrywki nieco urozmaicić jest jeszcze lepiej! Kiedy przechodziłyśmy koło placu zabaw od zawsze punktem obowiązkowym była huśtawka, na którą zwykle trudno było się dostać, gdyż to jedna z ulubionych atrakcji wszystkich dzieci. W końcu wraz z mężem udaliśmy się do sklepu i kupiliśmy jedną do własnego użytku. Co ważne, huśtawka little tikes jest niezwykle łatwa do złożenia, więc nie traciliśmy czasu na dogłębne zapoznawanie się z instrukcją montażu. Do tego zapewnia bezpieczeństwo ze względu na regulowane siedzisko, dzięki czemu mamy pewność, że nasza pociecha z owej huśtawki po prostu nie wypadnie, co jest główną obawą każdego rodzica podczas przyglądania się tej zabawie.

Jest zrobiona z mocnego i grubego plastiku, co sprawia wrażenie wielkiej solidności produktu. Oprócz tego muszę powiedzieć, że łatwo można ją oczyścić ze wszelkich zabrudzeń, o które nie tak trudno gdy huśtawka jest zamontowana na zewnątrz. Mała ma świetną zabawę i już nie musimy czekać na to aż ulubiona zabawka w końcu się zwolni.