(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

Niczym hazard, giełda potrafi wciągnąć i dać nam prawdziwy dreszczyk emocji. Pozwala ona dorobić się majątku, gdy gracz umiejętnie gospodaruje swoimi oszczędnościami, ale także stracić wszystko, co w nią zainwestowaliśmy, kiedy się nie wie jak inwestować na giełdzie lub gdy nastąpi krach w sytuacji ekonomicznej na świecie, którego nikt nie był w stanie przewidzieć.

Giełda i polityka mają ze sobą bardzo wiele wspólnego, to dlatego wytrawni gracze mają swój codzienny poranny rytuał w postaci przeglądu aktualnych notowań giełdowych i prasy ekonomicznej.

pieniadzeInwestycja na giełdzie polega na tym, by kupować akcje w czasie, gdy są jak najtańsze, ale jednocześnie gdy rokują największe szanse na to, że ich wartość ponownie nie spadnie, a może tylko wzrosnąć. Wówczas, gdy akcje osiągną zadowalający nas pułap cenowy i przypuszczamy, że ich wartość może już tylko spaść, należy jak najszybciej sprzedać je po aktualnej cenie i cieszyć się zarobkiem. Jednak inwestowanie na giełdzie nie polega na intuicji, choć i ona odgrywa sporą rolę w wielu przypadkach graczy. Polega przede wszystkim na umiejętnej analizie i ocenie sytuacji ekonomicznej świata, oraz ocenie ryzyka.

To gra dla wytrawnych spekulantów, którzy potrafią powiązać konkretne wydarzenia z życia polityki i ekonomii z indeksami na giełdzie, i zadziałać, czyli tanio kupić, drogo sprzedać. Tu podobnie jak w Lotto, możemy spekulowac, snuć własne teorie, ale ekonomia rządzi się swoimi prawami, i jak to bywało wielokrotnie w historii – jest nieprzewidywalna i bezlitosna dla każdego.

Więcej informacji na temat inwestowania na giełdzie – http://www.sprytne-finanse.pl/2015/06/16/jak-zaczac-inwestowanie-na-gieldzie-praktyczny-poradnik/