(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

Ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem dla pary młodej. Po ślubie jest przyjęcie okolicznościowe zwane weselem. Sala na takie imprezę jest zamawiana kilka miesięcy przed tą imprezą. Wtedy sala jest bardzo ładnie wystrojona w balony, w różne dodatki, wybrane przez Parę Młodą. Właściciel sali wie ile będzie gości, jaki będzie jadłospis na tą imprezę i jak mają być ułożone stoły.

fotograf ślubnyOdbywanie się wesela jest wszędzie bardzo podobne, jedynie może się różnic zabawami po oczepinach czy repertuarem muzycznym oraz jadłospisem. W momencie kiedy Młoda Para opuszcza kościół lub Urząd Stanu Cywilnego, goście kierują się do miejsca, w którym odbywa się przyjęcie weselne. Młodzi którzy przybyli witani są „Marszem Mendelssohna”. Wchodząc na salę balową witani są przez rodziców chlebem i solą. Następnie Młodzi dzielą się chlebem a na tacy podawane są dwa kieliszki z wódką.
W dalszej kolejności obsługa częstuje Młodą Parę i wszystkich gości szampanem, wtedy jest toast za Młodą Parę. Po tym toaście zaprasza się gości do stołów. Na początek podawane są gorące posiłki. Po pierwszym posiłku zaczyna się bal. Wówczas Młoda Para zapraszana jest na środek. I Młodzi tańczą swój pierwszy taniec. Coraz częściej pierwsza piosenka wybierana jest tylko przez Młodych, która kojarzy im się z nimi oraz z miłością jaką czują do siebie. Po pierwszym tańcu zaczyna się zabawa. Najlepiej by była muzyka pomieszana by nie była ciągle szybka lub tylko wolna, ponieważ goście są w różnym wieku. Kiedyś było tak że w trakcie wesele Para Młoda ze światkami jechała do fotografa to studia robić zdjęcia.
Wtedy fotografia ślubna była w zamkniętej przestrzeni, za modelami wsiała płachta białego lub kolorowego materiału. foto-kaminski.pl zrobił parę zdjęć i był powrót na salę. Resztę fotografii ślubnych np. w plenerze odbywała się parę dni po weselu. O północy są oczepiny. W pierwszej kolejności Panna Młoda rzuca welon, następnie Pan Młody muchę, a para która złapie welon i muchę tańczy razem. Zabawa może być różna najlepiej przeplatana jakimiś konkursami. Dzięki temu goście się troszkę odprężą i zaprzyjaźnią się z innymi gośćmi.

Po oczepinach na salę balową wjeżdża tort weselny, a Młoda Para go dzieli. Pierwszym kawałkiem oczywiście częstują siebie, a później wszystkich gości. Po torcie jest zabawa do białego rana, do ostatniego gościa.