(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

Zajmuję się gospodarstwem już od wielu lat. Odkąd byłem mały, pomagałem rodzicom w oporządzaniu krów, a teraz sam przejąłem po nich farmę. Dziś opiszę jak wygląda moje gospodarstwo i moje bydło.

Byki w moim gospodarstwie

niedrogie nasienie buhajówW mojej farmie, posiadam głównie bydło, chociaż jest też kilka krów. One służą wyłącznie do pozyskiwania mleka  dla mnie, i dla rodziny, nie mam ich na handel. Większość gospodarstwa zajmują u mnie byki. Mam niedrogie nasienie buhajów na sprzedaż, i muszę przyznać, że jestem chyba najlepszym inseminatorem w województwie. Zawsze dostaję pełno telefonów z prośbą o inseminacje. Ludzie już mnie sprawdzili, i wiedzą, że jestem poważnym biznesmenem, i jestem kompetentny w swojej dziedzinie. Znam się doskonale na tej dziedzinie, dlatego chętnie korzystają z moich usług. Uważam, że właściciele krów są bardzo zadowoleni. Byki są bardzo mądre, ale lepiej nie wchodzić do ich zagrody z zaskoczenia, ponieważ są bardzo ruchliwe. Mogłyby kogoś uszkodzić. Dbam o ich odpowiednie racje żywieniowe, pełne niezbędnych składników. Mało ludzi posiada jeszcze farmy i gospodarstwa, aczkolwiek ja uważam, że trzeba podtrzymywać tradycję. Każdy szanujący się mężczyzna powinien mieć swoje gospodarstwa, własne jajka, i mleko. To taka podstawa, żeby utrzymać rodzinę.No i jeszcze warzywa i owoce. I kawał lasu by się przydał, dobrze żeby takowy był. Moje byki mają duży teren do biegania, dostają odpowiednią karmę, muszę myśleć o wszystkim. Chcę, żeby były duże, ale nie otyłe. Mają odpowiednią tkankę tłuszczową i mięśniową. Nie chcę, by były ociężałe.

Moją pasją jest moja praca. Opieka nad bykami, sprawianie, aby były w dobrej kondycji, i cieszyły się dobrym zdrowiem, to cały mój świat. Polecam wszystkim prace na farmie, bo to naprawdę wciągające, i satysfakcjonuje.