(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

Otworzyliśmy niedawno z mężem firmę, która jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców naszego niedużego miasta. Zajmuje się ona transportem prywatnym na zlecenie. Chodzi głównie o to, że w naszym mieście nie było nigdy typowej firmy, która pomagała by w przeprowadzkach. Każdy musiał szukać rozwiązań na własną rękę, jak chodzi o przewożenie większych towarów.

Taksówka, która pomoże w przeprowadzce

taxi bagażowe TrójmiastoKiedy kilka lat temu przeprowadzaliśmy się do nowego domu, spotkaliśmy się ze sporym wyzwaniem. Nie mieliśmy bowiem odpowiednio dużego auta do przewiezienia mebli, a nie było gdzie takiego wynająć.  Na szczęście poradziliśmy sobie z pomocą mojego brata. Jednak wiele osób zmaga się nadal z przeprowadzkami. Dlatego postanowiliśmy zainwestować z mężem w firmę, która zajmie się transportem dużych bagaży czy mebli. Nie jest to typowa firma zajmująca się przeprowadzkami, tylko taxi bagażowe Trójmiasto, nazwana tak dlatego, że swoimi usługami zahaczamy o sąsiadujące z nami Gdańsk, Gdynię i Sopot. Najwięcej zleceń pochodzi jednak z naszego miasteczka. I są to zlecenia nie tylko opierające się o zmianę miejsca zamieszkania. Bardzo dużo osób zamawia sobie nasze usługi do przewiezienia na przykład świeżo zakupionego sprzętu AGD. Nasza oferta nazwana jest taxówką, gdyż działa bardzo podobnie. Wystarczy zadzwonić a my w kilkanaście minut dojeżdżamy do klienta. Wyjątkiem są duże przeprowadzki, do których potrzebne jest nasze największe auto. Wówczas trzeba zarazerwować usługę na kilka dni wstecz.

Biznes polega na szukaniu rozwiązań, które ułatwią  życie innym ludziom. Tak zrobiłam z mężem, zakładając naszą firmę transportową. Zajmujemy się przewożeniem towarów, dla których mieszkańcy naszego miasteczka oraz Trójmiasta nie mieliby normalnie transportu.