(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

Wiele osób, które planują w najbliższym czasie ślub i wesele nie chcą sami tego robić. W teorii wszystko wydaje się być łatwe, jednak jak się okazuje wcale nie jest. Wybór sukni, garnituru, sali weselnej oraz jedzenia jakie ma być to dosyć problematyczna kwestia.

Wynajem namiotów weselnych i ślub w plenerze

wynajem namiotów weselnychNie wspominając o wyższości didżeja nad zespołem weselnym czy wręcz odwrotnie zespołu weselnego grającego muzykę na żywo a didżejem, który gra z laptopa. Ludzi, którzy nie posiadają zdolności organizacyjnych takie rzeczy przerażają i zdecydowanie bardziej wolą powierzyć organizacje tego wyjątkowego dnia komuś specjalnemu. Taką osobą jest wedding planner, który zna się na rzeczy. Na spotkaniu zapoznawczym zaproponuje on wiele ciekawych rozwiązań na Twoje wesele. Jednym z nich jest rezygnacja z dotychczasowej formy jaką jest wynajęcie sali weselnej a wybór innego rozwiązania. Tym jest wynajem namiotów weselnych. Jako, że bardzo wiele osób decydujących się na zmianę stanu cywilnego pobierają się w miesiącach letnich nie trzeba martwić się pogodą. Oczywiście deszcz może spaść, jednak wynajem namiotów gwarantuje nam dach nad głową. Ponadto wielu wedding plannerów proponuje, aby położyć prowizoryczną drewnianą podłogę, aby tańce nie odbywały się na trawie. Wiadomą sprawą jest, że kobiety zawsze zakładają wysokie szpilki i ciężko byłoby im tańczyć, gdy obcas wbija się w ziemię. Dlatego też wynajem hal namiotowych staje się coraz bardziej proponowany przyszłym małżonkom. Jako, że każda wypożyczalnia namiotów stara się posiadać jak największy asortyment namiotów młodzi oraz ich wedding planner może dowolnie wybierać.

To bardzo ważne, w szczególności dla osób, które robią wesela na dużą ilość osób. Imprezy na świeżym powietrzu są w cenie. Coraz więcej osób się na nie decyduje.