(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

 

Muszę przyznać, że nigdy nie byłam szczególnie przekonana do świec zapachowych. Przede wszystkim zawsze wydawało mi się, że ich zapachy są raczej drażniące, w związku z czym nigdy nie upatrywałam w nich szczególnej przyjemności. Jednak od pewnego czasu moje podejście zupełnie się zmieniło. Gdy siostra dała mi świeczkę sprawdzonego producenta, wprost nie mogłam nacieszyć się jej zapachem.

Świece zapachowe najlepszej jakości

yankee candle sklepGdy tylko otrzymałam prezent, wiedziałam że zmieni się moje postrzeganie tego typu przedmiotów. Zapach był zarazem delikatny i trwały. Pięknie wnikał między innymi w obicia mebli, w związku z czym cały dom pięknie pachniał konwaliami jeszcze przez bardzo długi czas. Gdy zapytałam siostrę, gdzie kupić tego typu świeczki, dowiedziałam się że największy wybór i najlepsze zapachy oferuje yankee candle sklep. Gdy zapoznałam się z ofertą byłam zachwycona. Zdecydowałam, że muszę przetestować dosłownie wszystkie zapachy. Świece nie tylko pięknie pachniały, ale były również doskonałymi elementami dekoracyjnymi. Między innymi dostępne były świeczki w pięknych szklanych opakowaniach, dzięki którym mogłam udekorować na przykład stół podczas uroczystej kolacji. Świecki te były również bardzo bezpiecznym rozwiązaniem, gdyż nie było ryzyka rozlania gorącego wosku, a nawet w razie wywrócenia ryzyko pożaru było praktycznie zerowe. Muszę przyznać, że produkty oferowane przez ten sklep były doskonałe.

Początkowo nie lubiłam świec zapachowych, jednak gdy moja siostra dała mi jedną, pochodzącą od sprawdzonego producenta wprost zakochałam w jej nutach zapachowych. Świeca była najlepszej jakości. Gdy sprawdziłam odpowiedni sklep, okazało się, że świece są również dostępne w różnych formach, dzięki czemu mogłam również przyozdobić swój dom.