(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

Filmy, które nasza firma wykorzystywała miała nie tylko charakter reklamowy, ale przede wszystkim sprawiały, że pracownicy, którzy dopiero przychodzili do pracy mogli w o wiele łatwiejszy sposób posiąść niezbędną wiedzę. Z tego względu wiedzieliśmy, że taka produkcja filmów instruktażowych na pewno okaże się dobrą inwestycją w rozwój firmy, gdyż każdorazowo nie trzeba będzie tłumaczyć wszystkiego nowozatrudnionym pracownikom, a bardziej skupimy się na tym, aby dalej rozwijać kompetencje innych osób.

Własny film reklamowy

produkcja filmów reklamowychChcieliśmy to jakoś sprawnie połączyć, aby produkcja filmów instruktażowych dotyczyła również reklamowych aspektów naszej działalności, abyśmy z jednej strony mogli pokazywać takie materiały pracownikom firmy, a z drugiej wykorzystywać je do promocji. Tym bardziej, że firma, do której się zgłosiliśmy po takie materiały powiedziała nam, że w przypadku większego zamówienia na filmy reklamowe na pewno będziemy mogli liczyć na o wiele bardziej korzystne warunki cenowe. Produkcja filmów reklamowych przebiegała zawsze bardzo profesjonalnie na specjalnie przygotowanym planie zdjęciowym, albo też u nas w firmie. Produkcja  takich filmów zamawiana była przez nas na kilka dni wcześniej, a czasami faktycznie zdarzało się tak, że zamawialiśmy ekipę nawet w ten sam dzień, aby nakręcić jakieś wideo i nie było z tym żadnego problemu. Tym bardziej, że wszystko przebiegało praktycznie z naszym minimalnym wkładem.

Mogliśmy z powodzeniem zabrać się za inne działania reklamowe, a część związaną z wideo zlecić bardzo profesjonalnej firmie, która od wielu lat działa w branży. W większości przypadków taka firma ogłasza na rynku swoje usługi, więc na pewno nie będzie problemu z wybraniem tej, która jest odpowiednia dla siebie pod każdym względem.