(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

Od dawna zajmuję się w wolnym czasie prowadzeniem bloga na temat florystyki. Jest to moja pasja i chcę dzielić się nią z innymi ludźmi. Wiem, że udało mi się już zdobyć całkiem sporą ilość osób, które mnie obserwują. Wkrótce zaczęły się do mnie zgłaszać również firmy z branży.

Mój blog dostał wsparcie w postaci akcesoriów florystycznych

akcesoria florystyczneJedna z firm zaproponowała mi współpracę na bardzo uczciwych warunkach. Zależało mi na tym, by osoby czytające mojego bloga nie myślały, że zamieniam go w maszynkę do robienia pieniędzy. Nadal na pierwszym miejscu była to moja pasja i hobby. Firma zaproponowała mi, że dostarczą mi za darmo akcesoria florystyczne, a ja w zamiast szczerze i uczciwie opiszę na blogu wrażenia z korzystania z nich. Zdecydowałem, że jest to bardzo uczciwa umowa. Po tygodniu przyszła do mnie pierwsza partia akcesoriów, z których bardzo się ucieszyłem. Od razu opisałem całą sytuację na blogu, co spotkało się z ożywioną dyskusją. Akcesoria świetnie sprawdzały się w mojej pracy, w związku z czym wystawiłem im uczciwą ocenę na swoim blogu. Osoby, które czytały moje wpisy potwierdzały moje słowa – wiele osób od dawna korzystało z produktów tylko i wyłącznie tej jednej firmy i zawsze były zadowolone z ich produktów. Firma zaproponowała mi, by przedłużyć naszą współpracę. Przez cały czas miało to funkcjonować na tych samych zasadach, z tym, że od teraz będą mi oni przysyłać próbki ich produktów bym mógł od razu je wypróbować przed publicznością. Wszystko w tym układzie bardzo mi się podobało.

Po czasie nazbierałem całkiem sporo produktów tej firmy i przyznam, że przez cały czas byłem z nich bardzo zadowolony. Prawda jest taka, że choćbym próbował, najpewniej i tak nie znalazłbym żadnych lepszych zamienników, z których mógłbym korzystać.