(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

Rozwiązania mobilne coraz częściej nie dotyczą jedynie pojedynczych użytkowników. Zamawiają je również firmy, żeby dać nowe narzędzie swoim klientom, bądź żeby samemu z nich korzystać. Wbrew pozorom rozwiązanie numer dwa może być bardzo dobrym pomysłem.

Rozwiązania mobilne i pracownicy terenowi

aplikacje mobilne dla firmRozwiązania mobilne dla firm sprawdzają się w przypadku, kiedy mamy do czynienia z pracownikami działającymi  poza siedzibą firmy.  Są to przedstawiciele handlowi, tajemniczy klienci, czy freelancerzy. Co nam dają rozwiązania mobilne? Handlowcy mogą mieć aplikację do przekazywania wyników sprzedaży, wpisywania klientów, czy dzielenia się informacjami na temat tego w jakie rejony nie warto się udawać, bo żadnej umowy się nie podpisze. To ułatwia pracę pozostałym, a firma od razu widzi wszystkie zestawienia. Często firmy zajmujące się kontrola sklepową, czyli tajemniczymi klientami, posiadają aplikacje mobilne. Wtedy taki tester otwiera aplikacje i odhacza poszczególne punkty czy też daje im ocenę, która jest automatycznie zliczana i przekazywana do badań. Aplikacje dla freelancerów, czyli osób które nie pracują na stałe w redakcji, agencji czy firmie mogą służyć jako źródło zadań i wysyłania sprawozdań, jak również do kontaktu z firmą. Rozwiązania mobilne przydają się także oczywiście również stałym pracownikom. Dzięki nim mogą sprawdzać zmiany w firmie czy najnowsze informacje kiedy nie ma już ich w siedzibie głównej. To wygodne narzędzie pracy na telefonie.

Aplikacje mobilne z pewnością są czymś w co warto zainwestować. Przydają się one zarówno w codziennym funkcjonowaniu działalności, jak i do obsługi pracowników okazjonalnych i terenowych. Aplikacje są praktyczne i wygodne, a do tego ich koszta są coraz niższe, więc nawet małe firmy mogą je mieć.

Więcej znajdziesz na www.yarmobile.com