Mój mąż pracuje od dawna w tej samej firmie. Ja cały czas dziwię się temu, że on potrafi pracować tyle czasu w jednym miejscu. Kiedyś miał pomysł na to żeby zmienić pracę. Jednak teraz od dawna nie słyszałam już tego.

Telefony bezprzewodowe w różnych działach

telefony bezprzewodoweMyślę, że się na tyle przyzwyczaił do tego co robi, że byłoby mu naprawdę ciężko zmienić pracę. Zresztą po tylu latach musi czuć się w tej pracy dobrze bo też nie słyszę żeby jakoś specjalnie narzekał na pracę. W firmie, w której pracuje mąż jest kilka działów. Jest duży magazyn, na którym pracuje parę osób. Jest też sala sprzedaży. Są też biura w których robione są różnego rodzaju przetargi. Często firma ta wygrywa przetargi bo można powiedzieć, że jest naprawdę konkurencyjną firmą na rynku. Żeby praca przebiegała płynnie to na tych różnych działach są profesjonalne telefony bezprzewodowe przez które to pracownicy mogą się z sobą kontaktować. Są tam telefony gigaset od niedawna. Kiedyś były telefony voip ale jakiś czas temu zostały wymienione na nowsze. Były też kiedyś telefony yealink, które zdaniem męża były także naprawdę dobre. Jednak szef męża bardzo szybko wymienia sprzęty. Uważa, że nie można w firmie oszczędzać na tego typu sprzętach i urządzeniach. Wszystko powinno być nowoczesne. Zresztą jest to dobrze prosperująca firma i pewnie stać ją po prostu na to żeby były co jakiś czas robione inwestycje w nowe urządzenia. Zresztą telefon jest na pewno jednym z ważniejszych urządzeń jakie są dostępne w biurach. Mąż mówi, że sprzęty jakie kupuje szef są zawsze z najwyższej półki. W firmie gdzie pracuje mąż pracuje dosyć dużo osób. Co jakiś czas mają też organizowane imprezy integracyjne.

Te imprezy integracyjne też są robione z naprawdę wielkim rozmachem. Ja zazdroszczę bardzo mężowi takich właśnie imprez bo u mnie w pracy nigdy żadnej nie było.