Sklepy w których możemy zakupić kasety z muzyką czy też płyty winylowe wbrew pozorom nie wymarły, a wręcz przeciwnie! Mają się doskonale i powstaje ich coraz więcej, ponieważ wciąż jest wielu miłośników muzyki, którzy uwielbiają jej słuchać z gramofonu.

Doskonałe sklepy z płytami winylowymi

polskie hity - płyty winyloweMój tata jest z wykształcenia muzykiem i pamiętam, jak za młodu w naszym domu muzyka była puszczana nie z kaset, lecz właśnie z płyt winylowych. Zawsze powtarzał, że płyty winylowe mają w sobie swój niepowtarzalny urok i czar, czego nigdy nie odnajdzie w kasetach. Nawet teraz, kiedy do wyboru mamy doskonalej jakości płyty CD, czy muzykę z internetu, mój ojciec wciąż słucha jej z czarnych płyt. Postanowiłam zatem sprawić mu niespodziankę i zakupić najlepsze polskie hity – płyty winylowe z takimi składankami znalazłam na stronie internetowej, a ich cena nie była nawet zbytnio wygórowana, podobnie jak tania i, co ważne, ekspresowa przesyłka. Na drugi dzień od zapłaty, zakupione przeze mnie płyty winylowe były już u mnie w domu, gotowe do opakowania w prezent i wręczenia mojemu tacie. Na płytach było naprawdę wiele utworów z różnego gatunku muzycznego, co było dla mnie istotne, ponieważ mój tata miłuje każdy gatunek polskiej muzyki. Dzięki temu mogłam mu zafundować prawdziwy mix największych hitów właśnie w postaci jego ulubionych płyt winylowych. Nie mogłam doczekać się jego reakcji, kiedy wręczę mu prezent!

Tata niesamowicie się ucieszył na widok nowych płyt i był także pod wielkim wrażeniem tego, że udało mi się je zdobyć. Tata jest raczej człowiekiem stroniącym od komputerów i nowoczesnej elektroniki, więc nie miał pojęcia, jak łatwo zlokalizować świetne sklepy z płytami winylowymi za pomocą kilku kliknięć w klawiaturę. Tata od razu włożył płytę do adaptera i przez cały wieczór tańczyli z mamą do największych polskich przebojów!