(48) 744 325 234Pon - Nd 10:00 - 22:00

Kilkuletnie dzieciaki to prawdziwe wulkany energii. Nic tylko zabawa, bieganie i krzyki. Praca z takimi żywymi stworzeniami jest bardzo odmładzająca i dająca wiele satysfakcji.

Kilkulatek musi bawić się i uczyć też przy stole

stolik do przedszkolaKiedy dziecko podrośnie już nieco i ma tych kilka lat nadchodzi czas by rozpoczęło życie społeczne. Przedszkole to idealne miejsce dla takich brzdąców. Daje tyle możliwości rozwoju psychicznego i społecznego dziecku. Wiele zajęć oferowanych jest przez placówki przedszkolne. Zajęcia muzyczne, plastyczne, nauka liter, cyferek. Do tego wszystkiego przydaje się każdemu dziecku, jak łatwo się domyślić, piórniczek, kredki, krzesełko i stolik do przedszkola powinno wtedy chodzić chętnie. Własne miejsce pracy jakie przedszkolak będzie miał zapewnione sprawi, że szkolna ławka i krzesło, już po opuszczeniu przedszkola, nie będą mu straszne. Dzieci uczą się przez zabawę. Dokazując, mimo wszystko uczą się ciągle nowych słów, zdań. Gdy już uda się je posadzić przy stoliku, mogą układać literki, cyferki, piękne i kolorowe, dzięki czemu łatwiej im je zapamiętywać. Dobry, poczciwy stolik w przedszkolu wspomina chyba każdy ze swojego dzieciństwa. Drewniane czy plastikowe, jednobarwne, czasem porysowane albo w jakieś zabawne wzorki – towarzyszyły każdemu z nas. Rysowanie przy swoim ulubionym stoliku z pierwszą koleżanką w życiu, czy wspólne rozwiązywanie rebusów – i kiedyś i dziś wygląda podobnie. A wspólne posiłki, do których zasiadają maluchy po raz pierwszy w swoim życiu – bądź co bądź – z obcymi sobie ludźmi – też sprawia, że uczą się czegoś nowego, jest to kolejny aspekt życia w społeczeństwie. Przedszkolne stoliki łączą w sobie tyle wspomnień zabawy, nauki i pierwszych przyjaźni. Niektórzy pamiętają je przez długie lata.

Maluchy zawsze były ruchliwymi stworzeniami. To niezmienny fakt. Jednak ich natura mimo ciągłej zabawy pozwala na poznawanie świata w nieustannym ruchu, choć bywają chwile, gdy muszą usiąść spokojnie, udaje się je do tego nakłonić, a wtedy poznają i oswajają się ze specyfiką przyszłych swoich lat edukacji.